Weekbrief 14-09-2019

Zaterdag 14 september 2019
UitwedstrijdVertrekaanvangAccommodatie
Thor (H) 1Oranje Zwart/De Hoekse 113:4515:30Sportpark Bijleveld
Scheldevogels 5 Oranje Zwart/De Hoekse 2 12:4514:10Sportpark De Staakberg
Korbatjo A1Oranje Zwart/De Hoekse A109:1510:15Sportveld H. Parkhurstweg
Oranje Wit (D) B2Oranje Zwart/De Hoekse B1 13:0014:15Sportcomplex Stadspolders
ADO B3Oranje Zwart/De Hoekse B2 09:3010:30Sportcomplex Trekdam
ADO C2Oranje Zwart/De Hoekse C1 08:3009:30Sportcomplex Trekdam
Sporting Delta F2Oranje Zwart/De Hoekse F109:0010:00Sportcomplex Gravensingel

Chauffeurs
A1: Ouders Bianca, Myrthe en Daan
B1: Ouders Lotte, Frank en Robbin
B2: Ouders Fenna, Marit en Daan
C1: Ouders Svenne, Dastin en Ruben
F1: Ouders Esmee L. en ?


ThuiswedstrijdAanwezigaanvangScheidsrechter
Oranje Zwart/De Hoekse D1SKV D110:4511:30Sportpark Bijleveld
Oranje Zwart/De Hoekse E1Albatros E310:0010:30Sportpark De Staakberg

Agenda NAC
  • Oktober:
    • 2 oktober Schoolkorfbal
    • 4 oktober 20:00 uur klaverjassen (Start competitie)
  • November:
    • 1 november 20:00 uur klaverjassen
  • December:
    • 6 december 20:00 uur klaverjassen (Onder voorbehoud)
  • Januari:
    • 10 januari 20:00 uur klaverjassen
  • Februari:
    • 7 februari 20:00 uur klaverjassen
  • Maart:
    • 6 maart 20:00 uur klaverjassen
  • April:
    • 3 april 20:00 uur klaverjassen
  • Mei:
    • 1 mei 20:00 uur klaverjassen (Uitspeelavond)
Afmelden

Senioren en jeugd:
Afzeggen voor donderdag bij Ellen Lems, 06-10783827.

De Teams
Oranje Zwart/De Hoekse A1:Bianca, Britt, Ilse, Myrthe en Rosanne
Daan, Ingmar en Stan
Coach:Ronald van der Hoek
Oranje Zwart / De Hoekse B1:Eline, Emma, Gabriëlle, Jolijn en Lotte
Frank, Jeroen, Robbin en Sven
Coach:Peter Kamp
Oranje Zwart / De Hoekse C1:Eline, Fenna, Kirsten, Marit en Verena
Daan, Dylano, Chris en Niels
Coach:Ronald van der Hoek en Sander Reedijk
Oranje Zwart / De Hoekse D1:Amber, Svenne en Yana
Dastin, Ruben en Sven
Coach:Daan Meulmeester en Britt Hagendoorn/Peter Kamp
Oranje Zwart / De Hoekse D2:Esmée, Fleur, Gwen, Lieke en Sophie
Anton, Mark en Teun
Coach:Ingmar Kamp en Jochebed Esseboom
Oranje Zwart / De Hoekse E1:Amber, Bana, Lisa en Nikki
Lars
Coach: Daniël Stok en Robbin Hitsert
Oranje Zwart / De Hoekse E2:Amelie, Fiene en Isis
Niek en Owen
Coach: Gabriëlle Woerlee en Rosanne van der Hoek
Oranje Zwart / De Hoekse F1:Elin, Esmee K., Esmee L. en Shealynn
Dexx
Coach:Ilse van Wensveen